Close

Klatki – Informacje

Klatki wykonujemy wyłącznie na indywidualne zamówienia, nie posługujemy się wymiarami standardowymi, nie posiadamy klatek w magazynie. Produkujemy i dostarczamy klatki na miarę, dostosowane do indywidualnych potrzeb i spełniające indywidualne oczekiwania. Wykonujemy klatki pojedyncze i podwójne, nietypowe zabudowy samochodów do transportu zwierząt oraz zabudowy do pomieszczeń.

Klatki produkowane przez nas łączą w sobie dwie podstawowe cechy: wysoką trwałość i wysoką estetykę.

W standardzie klatki Omega Animal & Sport wykonane są z trwałych komponentów o wysokiej jakości:

  • wykonane są z lekkich, bezpiecznych i solidnych zamkniętych profili aluminiowych (anodowanych – nie brudzą, nie śniedzieją, nie starzeją się),
  • najwyższej jakości sklejki wodoodpornej laminowanej oraz bardzo odpornych, lekkich aluminiowych płyt kompozytowych,
  • do produkcji klatek nie używa się nitów lecz przeznaczone specjalnie do tego celu mocne złącza metalowe – mocowania są stabilne, klatki mają wytrzymałą konstrukcję, są odporne na długotrwałe drgania i wibracje.

Klatki robimy na wymiar, na podstawie pomiarów i ustaleń w siedzibie naszej firmy lub na podstawie wymiarów podanych przez klientów według szkiców załączonych w odpowiedniej sekcji oferty i w zakładce do pobrania.

Zapytanie można wysłać w formie odręcznego lecz czytelnego szkicu z naniesionymi wymiarami klatki lub zabudowy. W celu uzyskania informacji o tym na co należy zwrócić szczególną uwagę wyznaczając wymiary klatek do samochodów, prosimy o przesłanie mejla kontaktowego na adres klatki@omegasystem.pl

Wykonujemy klatki na indywidualne zamówienia, dlatego pobieramy pełną przedpłatę przed przystąpieniem do realizacji zamówienia. Termin realizacji to zwykle około +/- 10 dni roboczych.

Transport psa w klatce to bezpieczeństwo zarówno dla pupila jak i dla pasażerów – ograniczona, przyjazna przestrzeń zapewnia psu doskonałe samopoczucie i ogranicza stres związany z jazdą samochodem nawet w czasie długich podróży. W czasie transportu pies nie jest narażony na urazy, a kierowca na jego niespodziewane pojawianie się na przykład na kolanach lub pod nogami.

Funkcjonalność

Klatkę wygodnie się wyjmuje i wkłada do bagażnika, nie wymaga to żadnych dodatkowych czynności czy narzędzi. Utrzymanie czystości i higieny wewnątrz klatki jest bardzo łatwe. Samochód jest zabezpieczony przed szkodami, brudem, sierścią, wilgocią.

Solidna konstrukcja

Klatki są trwałe, estetyczne, nowoczesne i funkcjonalne.

Wszechstronne możliwości

Istnieje możliwość wykonania klatek dla jednego lub dwóch psów oraz zabudowanie klatkami dowolnej przestrzeni bagażowej dla kilku psów. Możliwe jest wykonanie klatek do wszystkich typów samochodów. Klatki mogą być dopasowane do wnętrza każdego bagażnika lub pomieszczenia.

Indywidualna konfiguracja

Klatka może mieć kraty z tyłu i z boków lub może być wykonana bez krat. Konfiguracje są dowolne.

Dla kogo

  • Klatki są przeznaczone dla wszystkich miłośników psów (i nie tylko), którzy chcą zapewnić pupilowi komfort i wygodę a sobie i swojej rodzinie bezpieczny sposób podróżowania.
  • Klatki są świetnym rozwiązaniem zarówno dla hodowców i wystawców często podróżujących ze swymi psami jak i dla osób chcących wozić swego czworonoga na spacer w nowoczesny i bezpieczny sposób.
  • Klatki mogą być wykorzystane przez służby ratownicze i wszystkich przewodników pracujących lub ćwiczących z psami.
  • Klatki sprawdzają się w schroniskach i hotelach dla zwierząt.
  • Klatki mogą być używane przez lekarzy weterynarii a możliwość zabudowy dowolnej przestrzeni klatkami jest świetnym rozwiązaniem w lecznicach weterynaryjnych.

Klatki transportowe to najbezpieczniejszy sposób podróżowania ze zwierzakami, wskazują na to między innymi testy ADAC.